Prodej a pronájem nemovitostí

Hanácká realitní kancelář

Hanácká realitní kancelář se řadí mezi jedny z největších a také nejpopulárnějších v oblasti Olomoucka. Hanácká realitní kancelář funguje už od roku 1992, což už samo o sobě značí, že má v oblasti prodeje, pronájmu i koupě nemovitostí své zkušenosti. O tom svědčí i rozsah poskytovaných služeb, které by měly být automatické v každé jiné realitní kanceláři. S jakým servisem lze u Hanácké realitní kanceláře počítat?

Jednou z mnoha výhod je online ocenění nemovitostí. Pokud nevíte, za kolik by se dal váš rodinný dům nebo byt ať už v panelovém nebo cihlovém domě prodat, pak je Hanácká realitní kancelář tím pravým řešením.

A co víc, vše si můžete vyřídit pohodlně na internetu a nikam nemusíte chodit. A nezáleží na tom, zda chcete určit pouze cenu orientační, cenu prodejní nebo znalecký posudek. Stačí si vyhledat oficiální internetové stránky Hanácké realitní kanceláře a vyplnit velmi krátký dotazník ohledně nemovitosti včetně přiložení aktuálních fotografií.

Hanácká realitní kancelář se dále zabývá následujícími službami:

  • správou a pojištěním nemovitostí 
  • právním a finančním poradenstvím 
  • náležitostmi s převodem nemovitosti
  • prodejem a pronájmem nemovitostí 
  • provádí dražby nemovitostí

Mimo jiné zajišťuje i služby okolním obcím, jejichž rozsah je obrovský. Každý klient této realitní kanceláře je automaticky zařazen do databáze, které propojuje veškeré realitní kanceláře v České republice.

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Byty k prodeji a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.