Prodej a pronájem nemovitostí

Realitní kanceláře Brno

V každém velkém městě se najde i několik desítek realitních kanceláří, u kterých si přijdou na své i ti nejnáročnější klienti. Výjimkou tak pochopitelně nemůže být ani Brno, kde zejména v centru města najdete mnoho poboček různých realitních kanceláří, které poskytují sice stejné nebo alespoň velmi podobné služby, zato s rozdílným přístupem nebo kvalitou. Vybrat si dobrou realitní kancelář nebo dobrého realitního makléře je v dnešní době poměrně složité. Pojďme se podívat, jak na to.

Ať nemovitost prodáváte nebo naopak kupujete, většina lidí se obrací právě na realitní kancelář. Pravda, budete muset uhradit veškeré poplatky a možná vás to přijde o něco dráž, ale zato naprosto bez starostí. Ovšem jen pokud máte dobrého makléře. Pochopitelně je ideální shánět realitního makléře na doporučení svých přátel, kteří s některým z makléřů mají dobré zkušenosti.

Správný makléř by vám měl podat nejen dostatek informací, ale neměl by se snažit na vás co nejvíc vydělat. Pokud by se vám provize pro makléře zdála už na první pohled velmi podezřelá, pak od něj dejte rychle ruce pryč. Zároveň by vám měl zajistit veškerou administrativu a vyčlenit nemovitosti, které se podle vámi zadaných kritérií nejvíce hodí k budoucímu bydlení. Na škodu není vyhledávat známé realitní kanceláře, kde je jistota, že se nestanete obětí nějakého podvodu.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Realitní kanceláře v ČR a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.