Prodej a pronájem nemovitostí

Renovace bytového jádra

Pro renovaci bytového jádra může být hned několik důvodů. Buď je ve vašem stávajícím domově málo místa a vy byste rádi získali nějaký ten kout k dobru, nebo se stěhujete do nového domova, kde je zapotřebí kompletní renovace. Jedno je ale jisté. Renovace bytového jádra by měla proběhnout ještě předtím, než se společně s rodinou nastěhujete do bytu. Nejde totiž jen o nepořádek, který při renovaci vznikne, ale je zapotřebí i dostatku prostoru, který by byl omezený, kdyby se v bytě nacházel nábytek. Renovaci je tedy nutné dobře načasovat.

Rekonstrukce bytového jádra se většinou týká hlavně koupelny. Není totiž příliš mnoho bytů, kde by byly k dispozici velké a prostorné koupelny. Se správným naplánováním ale můžete získat tolik místa, že do koupelny bez problémů dáte dokonce i pračku, která se před renovací do koupelny nevešla. Nezapomeňte, že celou řadu místa mohou ušetřit dokonce i běžné doplňky nebo nezbytné vybavení bytu – jak se alespoň na první pohled může zdát. Jsou to například dveře, s jejichž výměnou můžete dosáhnout víc místa.

A renovace bytového jádra není jen o samotných náročných stavebních úpravách, ale nelze zapomínat ani na malbu. Některé barvy mohou prostor opticky značně zmenšit, některé naopak zvětšit. A na vymalování si proto dejte hodně záležet.

Komentáře jsou uzavřeny.